Size özel ürünler üretiyoruz

Üretim kalitemizi kendi markasıyla buluşturmak isteyen herkesle iş birliğine hazırız!

Sektördeki uzmanlığımızı ve profesyonelliğimizi 5 kıtada 44 ülkeye yaptığımız ihracatlarla kanıtlarken üretiminde liderliğimizi koruyoruz. Saç boyasında ve şampuan, saç kremi, saç şekillendirme ürünlerinde hem profesyoneller hem de tüketiciler için farklı kategorilerde ürün yelpazemizi günden güne geliştiriyoruz. Profesyonelliğin gücünü saçlarında hissetmelerini isteyen müşterilerimiz için var gücümüzle çalışmaya ve üretmeye devam ediyoruz.

NEVACOLOR, EXİCOLOR, NEVABLOND, NEVAPERM, BOTANİC, NEVAFORM XTREME ve NEVACARE NUTRITIVE markalarımızla yakaladığımız yüksek kaliteyi ve müşteri memnuniyetini sizin fikirleriniz için de yakalamayı taahhüt ediyoruz. Fikir sürecinden geliştirme aşamalarına, tasarımdan üretime kadar bütün süreçte sizinle beraber çalışabiliriz.

Markanızın gücü
Okay Kozmetik’in kalitesiyle buluşuyor

Gelişim ve yeniliğe adapte olma ilkemiz ve geniş ürün yelpazemiz sayesinde, iç ve dış pazardaki başarılarımızla özel markalı ürünlerde de uzun süreli ortağınız oluyoruz. Kendi markanızı oluşturma yolculuğunda Okay Kozmetik olarak bütün aşamalardaki planlamamızla, sektörün en hızlı teslim sürelerinden biriyle, hızlı, verimli ve uygun maliyetlerle markanıza değer katıyoruz.